آموزش برای صلح

گسترش صلح یکی از مهمترین رسالت‌های خانه سرباز صلح و آموزش اصلی‌ترین بستر این گسترش است. بنابراین هدف گذاری برای آموزش از الویت‌های اساسی این سازمان محسوب می شود.
با توجه به ذات آموزش و فرآیند طولانی تاثیر از این طریق، کودکان سنین پایین اصلی ترین جامعه هدف این سازمان بوده و به دنبال آن نوجوانان، جوانان و گروه‌های سنی بالاتر فارغ از جنیست و البته با سطح بندی مورد نیاز چه به لحاظ دانش عمومی و چه به لحاظ دانش تخصصی جوامع هدف بعدی در آموزش را تشکیل میدهند.
برای تحقق منظورهای بالا مبحث استعدادیابی کودکان از سه سال و نه ماه به بالا و آموزش برای صلح ویژه‌ی این گروه سنی ابتدا با موسسه کوشا وارد همکاری شدیم و متعاقبا در نظر داریم با اتکا به ظرفیت‌های داخلی، بطور مستقل و بهره گیری از اعضای خانه سرباز صلح متخصص و دست‌اندر کار این حوزه فعالیت‌های جدیدی را آغاز نموده‌ایم که به محض حصول نتیجه از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد. 
در بخشی دیگر جوانان دارای مهارت و دانش و انگیزه‌ی جویای کار اما ناآشنا با فضاها و فرآیندهای نوین کسب و کار دیجیتال هدف انتقال آموزش قرار گرفت و به دنبال آن رویداد کارآفرینی با شعار " قرنتو بساز " طرح ریزی و اجرا گردید.

آموزش سرمایه گذاری در بورس برای اعضای خانه سرباز صلح از دیگر فعالیت ها در این حوزه است.

آمار بازدید

امروز139
دیروز354
هفته140
ماه5091
مجموع22585

2
آنلاین

تاریخ و زمان

Monday, 14 October 2019
دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ صَفر ۱۴۴۱

اوقات شرعی