برادر ارجمند جناب آقای بهزاد غلامپور

با نهایت تالم و تاثر درگذشت پدر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترمتان، صمیمانه تسلیت عرض نموده، رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای جنابعالی و سایر بازماندگان از خداوند منان مسئلت می نمايیم.

برادر ارجمند جناب آقای دکتر ایرج موفق
با سلام واحترام

بدينوسيله انتصاب شايسته و مدبرانه حضرتعالي را به سمت رياست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان كه بيانگر تعهد، كارآمدي، لياقت و شايستگي هاي برجسته شما در عرصه خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه است، صميمانه تبريك عرض نموده و توفيقات روزافزونتان را از درگاه ايزد يكتا مسئلت داریم.

با حکم مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران، اکبر رستمی نیا به عنوان مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی این سازمان منصوب شد.
سرهنگ قاسم رحیمی در حکم خود ضمن اظهار امیدواری مبنی بر اینکه با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب طولانی و ارزنده نامبرده، اطلاع رسانی دستاوردهای ارزشمند این سازمان مردم نهاد به همکاران و سایر هموطنان با تحولاتی بنیادین روبرو شود، آورده است:

 

به موجب این حکم جنابعالی را که یکی از اعضای متعهد و فعال خانه سرباز صلح ایران می باشيد و با توجه به سایر زمینه های فعالیت و توانمندی های اثبات شده نزد هیات مدیره محترم به مدت 3 سال به عنوان " مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی خانه سرباز صلح ایران " منصوب می نمایم. انتظار است با درایت و هوشمندی مسبوق به سابقه جنابعالی، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر گفتمان صلح در قامت جهانی باشیم.
شایان ذکر است اکبر رستمی نیا، با سابقه‌ای ١٦ ساله در حوزه روابط عمومی، رسانه و تبلیغات، پیش از این نیز در سمت های مدیریتی مرتبط فعالیت داشته که بخشي از كارنامه شغلي وي بدين شرح است؛

  • مدیر مركز ارتباطات و روابط عمومی صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی
  • مدير كل روابط عمومی هلدينگ سرمايه گذاري تامين آتيه تدبير سبز ( وابسته به بانك كشاورزي )
  • مدير روابط عمومي شركت توسعه همیان شهر ( وابسته به بانک شهر )
  • مدیر رسانه‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران ( هلدينگ سمگا )
  • مدیریت در شرکت ‌های دانش بنیان و مدیر مسئولی چندین موسسه و سازمان ديگر

برادر ارجمند جناب آقاي سيد حجت اله اژدر
با سلام واحترام

بدينوسيله انتصاب شايسته و مدبرانه حضرتعالي را به سمت مديرعاملي شركت خدمات پشتيباني رفاه مهر 78 كه بيانگر تعهد، كارآمدي، لياقت و شايستگي هاي برجسته شما در عرصه خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه است، صميمانه تبريك عرض نموده و توفيقات روزافزونتان را از درگاه ايزد يكتا مسئلت داریم.

آمار بازدید

امروز339
دیروز356
هفته1086
ماه4219
مجموع32475

4
آنلاین

تاریخ و زمان

Wednesday, 13 November 2019
چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۵ ربیع الاول ۱۴۴۱

اوقات شرعی