"مهر"ي صلح مدار
قاسمرحيمي – مديرعامل خانه سرباز صلح ايران
اكثر همه ما خاطرات روزهاي اول مدرسه‌مان، به ويژه اولين روزي كه پا به مدرسه و دنياي جديد دانش آموزي امان را گذاشتيم را به خاطر داريم . و البته خاطرات خوش آن روزها.

راهکار رسیدن به صلح چیست؟
خانواده باید آگاه باشد و برای آگاهی باید آموزش ببیند،
جنگ همواره با بمب و موشک و خمپاره انجام نمی‌شود. جنگ بخصوص در محیط خانواده می‌تواند با عدم پذیرش، بی احترامی ، تهدید و زور هم اتفاق بیفتد. هیچ پدر و مادری اسلحه به روی فرزند نمی‌کشد اما با نشناختن ویژگی‌های او و بی اعتمادی به توانایی‌هایش می‌تواند با او بجنگد.

عید قربان، عید اطاعت محض و بندگی مخلوق در برابر خالق را به تمام مسلمانان صلح جو و حق پرست تبریک عرض می نمایم . عید بزرگی که نماد بی همتایی است از ارزش انسان و اهمیت مودت و دوستی با یکدیگر و با پروردگار. در این روز عزیز ازخداوند متعال آرزوی جهانی بدون درگیری و همراه با آرامش و عشق و دوستی را دارم .

 هفدهم مردادماه روز قلم بدستاني كه نمادي از آزادي و عشق به هم نوع و صلح و دوستي هستند را از سوي خود و اعضاي "خانه سرباز صلح ايران " به تمامي خبرنگاران كشورم تبريك مي گويم. روزي كه به واقع بهانه اي است براي پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي كه همواره در تلاشند تا با انعكاس آخرين اطلاعات و اخبار روز دنيا، سفيران قابلي براي آگاهي بخشي شهروندان و جامعه باشند.

آمار بازدید

امروز148
دیروز354
هفته149
ماه5100
مجموع22594

4
آنلاین

تاریخ و زمان

Monday, 14 October 2019
دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
دوشنبه, ۱۴ صَفر ۱۴۴۱

اوقات شرعی