سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  اخبار و رویدادها

  فراخوان طراحی کارکتر صلح ( کبوتر با شاخه زیتون ) خانه سرباز صلح ایران

  خانه سرباز صلح ایران به منظور طراحی کارکترصلح با پایه کبوتر اقدام به انجام فراخون مسابقه. طراحی نموده و از کلیه طراحان گرافیک و افرادی که در حوزه ی طراحی تخصص کافی دارند، دعوت به عمل آورده است.

  متن فراخوان به شرح زیر می باشد:

  خانه سرباز صلح ایران در نظر دارد از طریق برگزاری مسابقه ایی نسبت به طراحی وانتخاب کارکتر صلح اقدام نماید. بر همین اساس از اساتید، طراحان ، هنرمندان حوزه گرافیک، هنرجویان ودیگرعزیزان علاقه مند برای شرکت دراین مسابقه دعوت می شود تا طرح پیشنهادی خود را تا تاریخ یکم اردیبهشت ۹۹ با رعایت ویژگی ها وتوضیحات ذیل بصورت فایل الکترونیکی با فرمت JPG و با حجم حداقل 3 مگابایت و با کیفیت معادل 300 DPI در یک CD همراه با پرینت رنگی مربوطه برای بررسی وانتخاب طرح برتر به آدرس تهران – انتهای خیابان مطهری بعد از تقاطع شریعتی خیابان شهدای ناجا کوچه فرهنگ شمالی پلاک ۲۲ واحد یک ) اداره روابط عمومی شخصا تحویل ویا از طریق ایمیل به آدرس :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا جهت انتخاب بهترین طرح دراختیار کمیته انتخاب کارکتر صلح سازمان قرار گیرد . بدیهی است به طرح برتر جایزه ای به رسم یادبود اهدا میگردد.

  ze01.jpg

  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT