سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  اخبار و رویدادها

  ارائه خدمات حمایتی به 500 خانواده توان‌یاب

  خانه سرباز صلح ایران با حضور در مناطق کمتر برخوردار به 500 خانواده توان‌یاب خدمات درمانی و حمایتی ارائه کرد.

  به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، خانه سرباز صلح ایران، به عنوان سازمانی مردم نهاد و حامی توسعه گفتمان صلح بر این باور است، آنگونه که در جنگ نیاز به سرباز است، صلح هم نیاز به سرباز دارد. ایجاد پایداری، حفظ و گسترش صلح، کار بسیار پرمشقتی است به خصوص در شرایط محیطی امروز،که با انواع تنش‌ها و پارادایم‌های موافق و مخالف، مثبت و منفی موثر و بی تاثیر،که هر کدام حوزه‌ای مجزا از فعالیت را می‌طلبد و هرحوزه خود نیز مشتمل بر زیر شاخه‌های فراوانی است.

  با همین استدلال ما نیز به سربازانی نیاز داریم با توانمندی‌های گوناگون، تا بتوانند در این عرصه ها فعالیت کنند و ضمن ایجاد حفظ و پایداری صلح، به تداوم و گسترش آن کمک کنند، تا در نهایت جامعه‌ای عاری از افراطها و تفریط‌ها، خشونت و بیرحمی‌ها،پیرامون عقل سلیم هدفمند و هوشمند به پا کنیم و درست به همین دلیل سخن گفتن از صلح را صلح ساز می‌دانیم و بر آنیم تا نماد صلح را از فراز مرزها و اقلیم کشورمان به جهان گسترش دهیم خانه سرباز صلح ایران گفتن، نوشتن و منتشر کردن در باب صلح را شرط لازم و کاری ارزشمند و تاثیرگذار می‌داند.

  موتور اتوبوس صلح روشن شد ودر ایام مبارک تولد حضرت زهرا (س) به اولین ایستگاه سلامت رسیدT اتوبوس صلح که بیانگر صلح پویا و متحرک است به همت خانه سرباز صلح ایران و با همکاری گروهی از پزشکان هنرمندان صلح دوست و خیر و پزشکان متخصص در حوزه های مختلف و دندانپزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، تغذیه، داخلی و روانشناسی به راه افتاد و اولین توقف آن در ایستگاه خیریه حمایت از معلولین شهید ناصر قربانی شهرستان ملارد بود.

  در این رویداد که پذیرای بیش از ۵۰۰ خانواده توانیاب بودیم در سالن اداره بهزیستی، مراسم شاد و مفرح توسط هنرمندان برگزار شد و همزمان در جنب سالن ، پزشکان اقدام به پیگیری درمان این عزیزان و تشکیل پرونده جهت ادامه اقدامات درمانی و حمایتی به صورت رایگان کردند و تعدادبیش از  ۵۰۰ بسته حمایتی، معیشتی هم از طرف خانه سرباز صلح ایران تقدیم خانواده‌های محترم این عزیزان شد.

  بی شک در ادامه این راه طولانی و سخت دست هر یاری رسان در این عرصه را به گرمی می‌فشاریم و رسما اعلام می‌کنیم که درگیر هیچ گرایش سیاسی و ایدئولوژیک نیستیم بلکه ایرانی هستیم و جهانی می‌اندیشیم و به پارسی بودن خود افتخار می‌کنیم.

   


  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT