سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  اخبار و رویدادها

  افتتاح دفتر شمال شرق خانه سرباز صلح ایران

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر دفتر سرپرستی خانه سرباز صلح ایران در شمال کشور با حضور سعدیه سهرابی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران ، نماینده ایثارگران ارتش استان مازندران، مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران و کهنه سربازان و نمایندگان این سازمان در ساری گشایش یافت.

  سعدیه سهرابی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران نقش و کارکرد خانه سرباز صلح ایران را در انتقال دانش، تجربیات و نگرش های کهنه سربازان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی حائز اهمیت بر شمرد.

  قاسم رحیمی مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران نیز ضمن تشریح چگونگی شکل گیری این سازمان به معرفی اقدامات انجام شده خانه سرباز صلح در گسترش فرهنگ صلح و حمایت از کهنه سربازان طی مدت فعالیت پرداخت.

  در ادامه علی دامادی سرپرست خانه سرباز صلح در شمال کشور با اشاره به اینکه همواره در طول تاریخ از ایرانیان بعنوان ملتی صلح جو و نوع دوست یاد شده است ، یادآور شد کهنه سربازان و ایثارگران به سبب درک صحیح از تالمات و آسیب های جنگ می توانند بهترین منادیان فرهنگ صلح در جهان باشند.

  وی افزود: نباید فرهنگ مقدس سربازی و دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور را با جنگ طلبی اشتباه گرفت و تلاش برای صلح بدون درک این تفاوت ها میسر نمی گردد.

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس شکل گرفته و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن بسترهای کمک به مجروحان جنگی و خانواده هایشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده کهنه سربازان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود می داند.


  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT