سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  سازمان NGO

  NGO به معنی سازمان مردم نهاد , یک سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است که وابسته به دولت نیست و اثری از حاکمیت در آن وجود ندارد.
  سازمانهای مردم نهاد برای رسیدن به اهداف گوناگونی فعالیت میکنند و معمولا در جهت پیشبرد اهداف سیاسی یا اجتماعی اعضا در حرکت هستند .
  این سازمان برای انجام فعالیت داوطلبانه با گرایش فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، بشردوستانه و بر پایه قانونمندی و اساسنامه مدون، رعایت چارچوب قوانین موضوعه کشور و مفاد آیین نامه های اجرایی آن فعالیت می کند.
  از مهم ترین امتیازات سازمانهای مردم نهاد این است که به هیچ سازمان و ارگانی وابسته نیستند و مستقل می باشند و تنها هدف آنها این است که به فعالیت های خود تحقق بخشند.

   سازمان NGO

  مزایای وجود NGO

  سازمان های مردم نهاد برای هر جامعه ای نیاز است , این سازمان های غیر دولتی باید وجود داشته باشند و دولت ها باید تلاش نمایند که از این سازمانها حمایت و موانع اداری را از سر راه آنها بردارند تا اختلالی در فعالیتشان به وجود نیاد.

  از جمله سازمانهای مردم نهاد می توان به خانه سرباز صلح ایران اشاره نمود که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی و ایجاد اتحاد و صلح و دوستی تشکیل شده است.

  فلسفه ایجاد سازمان های غیر دولتی معمولا کمک های انسان دوستانه است تا بتوانند مشکلات مردم را کم کرده و به حل و بهبود آن کمک نمایند.
  مشکلاتی که دولت ها توانایی رفع آنها را ندارند و سازمان های غیر دولتی به صورت مستقل با همکاری دولت ها بتوانند به مردمانی که احتیاج به کمک بیشتری دارند بدون هیچ چشم داشتی بر طرف نمایند .
  از دیگر وظایف سازمانهای غیر دولتی کمک های مادی و معنوی است و نه انباشت سرمایه و اشخاصی که در این سازمانها به کار مشغول هستند از دلسوز ترین افراد جامعه می باشند و ناشی از قوای فکری و توان عقلی داخل جامعه محسوب می شوند.
  تشکیل ان جی او و شیوه فعالیت آنها در ایران و اکثر کشورهای جهان سوم با کشورهای توسعه یافته و پیشرفته تفاوت بسیار زیادی دارد . 


  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT