سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  نشست صلح

  نشست صلح ما یک جمع بزرگ از افراد همفکر است که در جستجوی معنای صلح واقعی هستند که از درون شروع می شود. یک ایده اصلی وجود داشته است که ایجاد صلح فقط می تواند به ترس های دیپلماتیک یا سیاسی تکیه کند. با این حال ، ما یک ایده مختل کننده و چشم نواز را پیشنهاد می دهیم که چگونگی کار بر روی صلح درونی شما نیز راهی برای ایجاد صلح است !

  هر یک از این اجلاس ترکیبی از یک عقب نشینی مراقبه ، همایش و جشنواره صلح است. این فرصتی نادر برای مردم بود که به گوش دادن به داستان های موفقیت از بلندگوهای برتر در هر منطقه و یادگیری از کارگاه ها برای یافتن دیدگاه ها و بینش های جدید بپردازند.

  این چهار اجلاس ، فضایی برای شبکه سازی برای بینندگان جوان از سراسر جهان فراهم کرده است تا بتوانند رویه های ذهن آگاهی را به عنوان ابزارهای ایجاد صلح در صدر برنامه های جهان قرار دهند و از دیگران الهام بگیرند تا این تغییر را از درون خود آغاز کنند.

  نشست صلح جهانی 2020 فرصتی را برای صلح سازان خارق العاده جوان ، صالح و مشتاق از 100 کشور جهان فراهم می کند تا ایده ها و نقشه های راه خود را برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار تهیه کنند و از صلح در جوامع خود برای مقابله با خشونت شدید ، نفرت و هر نوع تبعیض استفاده کنند. . این اجلاس با هدف ارتباط جوانان الهام بخش ، توسعه مهارت های آن ها در حوزه آموزش صلح ، کمک به آن ها در تبادل ایده ها و به اشتراک گذاری پروژه ها ، در حالی که با افراد همفکر و رهبران جهان ارتباط برقرار می کند ، به آنها کمک می کند.

  موضوع نشست صلح :

  آموزش صلح: آموزش صلح فرآیند دستیابی به ارزش ها ، دانش و رشد نگرش ها ، مهارت ها و رفتارها برای زندگی در هماهنگی با خود ، با دیگران و با محیط طبیعی است.

  شهروندی جهانی: شهروندی جهانی این عقیده است که همه مردم دارای حقوق و مسئولیت های مدنی هستند که با عضویت در جهان ، با فلسفه و حساسیت های کل جهان به جای اینکه به عنوان شهروند یک ملت یا مکان خاص باشد ، همراه است.

  زنان ، صلح و امنیت: برای ایجاد صلح پایدار ، به زنان احتیاج داریم. از پیشگیری از درگیری و حل و فصل مناقشه گرفته تا آشتی و بازیابی اقتصادی پس از درگیری ، مشارکت معنادار زنان در پروسه های صلح احتمال اینکه یک توافق بیش از 15 سال به طول 35 درصد ادامه یابد ، افزایش می یابد.

  دیپلمات ها و محققان دینی صحبت می کنند: این جلسات درک درستی از تلاش های جهانی برای حل مناقشات و سیاست های آن ها برای مقابله با عناصر ضد صلح را به همراه خواهد داشت. گفتگوی محققان مذهبی ، نقش دین را برای مقابله با افزایش درگیری ها و ترورها روشن می کند.

  اقدام آب و هوایی برای صلح: موضوع توجه به اهمیت مبارزه با تغییرات آب و هوا به عنوان راهی برای حمایت و ترویج صلح در سراسر جهان جلب می کند.

  اجلاس صلح رهبران نوظهور 2020 ، 500 سفیر صلح را برای تقویت تلاش های صلح بسیج می کند. نمایندگان نقش سفیران صلح در امور بشردوستانه را بر عهده می گیرند

  ابتکار عمل خود را به عهده خواهد گرفت و سایر جوانان را ترغیب می کند تا در ساختن جوامع فراگیر و هماهنگ نقش فعالی داشته باشند.

  به عنوان سفیر صلح ، شما در ارتقاء و دستیابی به پایدار نقش خواهید داشت

  صلح در سراسر جهان نشست صلح افتتاحیه شامل مذاکرات ، جلسات شبکه سازی و فعالیت های معنی دار برای تجهیز شما به مهارت های زندگی برای توانمندسازی رهبران جوان دیگر و قهرمان صلح است. شما می توانید ایده های خلاقانه ای راجع به ارتقاء صلح و عدالت که امروزه جهان به آن احتیاج دارد ، تدوین و به اشتراک بگذارید.

   

   


  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT