سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  داستان صلح کارت

  داستان صلح کارت

  • ایده صلح کارت
  • ایده صلح کارت از این سخن ارسطو استخراج شده است. وی گفته است : " آنچه تکرار میشود تاثیر میگذارد " با عنایت به این استراتژی که " گفتن از صلح هم صلح ساز است " از صلح کارت رونمایی کردیم و امیدواریم با فراگیری صلح کارت برای همه هموطنان عزیز، در توسعه و ترویج فرهنگ صلح گامی هر چند کوچک برداریم.
   صلح کارت یک کارت بانکی است که توسط بانک قرض الحسنه رسالت صادر میگردد، در واقع کارت عضویت، کارت وفاداری و همچنین کارت تخفیف است، دارندگان این کارت علاوه بر دعوت در همایشها و کنگره های وزین سالانه و کارگاههای آموزشی ماهانه میتوانند از تخفیفات باشگاه مشتریان بانک ملت، بازار اعضا بانک قرض الحسنه رسالت و فروشگاههای طرف قرارداد خانه سرباز صلح ایران استفاده نمایند، ضمنا با عنایت به مقررات بانک قرض الحسنه از تسهیلات ٢ درصدي بانک مذکور نیز بهره مند گردند.
   
  • کانون توسعه صلح
  • با هدف تحقق اهداف، این سازمان کانونی با نام کانون توسعه صلح ایران را با مشارکت بانک قرض الحسنه رسالت تشکیل داده است. کانون مذکور در نظر دارد با همکاری شبکه های اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت در ارتباط با پرداخت وام قرض الحسنه با ۲٪ کارمزد در راستای رفع مشکلات سربازان دوران دفاع مقدس و اعضای افتخاری خانه سرباز صلح ایران اقدام نماید. همچنین این کانون درصدد است تا با همکاری و مساعدت شبکه کارآفرینی رسالت نسبت به ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی برای متقاضیان مشاغلی که برای راه اندازی آنها نیازمند سرمایه ی محدودی هستند، اقدام نماید.

  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT