سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  کارآفرینی

  کارآفرینی

  هدف گذاری خانه سرباز صلح در حوزه "کارآفرینی"
  امروزه برکسی پوشیده نیست که نبود امنیت شغلی یکی از عوامل موثر در شیوع خشونت و بر هم زدن صلح و آرامش خانواده ها و فرزندان بالغ منتظر شغل آنان و در مقیاس بزرگتر ، جامعه است . برهمین اساس خانه سرباز صلح ایران نیز در راستای کار آفرینی وتامین امنیت روحی و روانی خانواده ها و جامعه ، یکی از اصلی ترین اهداف و سیاست گذاری های خود را در حوزه کارآفرینی تعریف نموده است . به دنبال این هدف گذاری ، این مجموعه پس از انجام مطالعات و تحقیقات گسترده در این زمینه ، استراتژی خود را ؛ ؟" آموزش کارآفرینی" قرار داده است که مصداقی است از ضرب المثل یاد دادن ماهیگیری .
  درگام بعدی این مجموعه ، براساس یافته ها و به لحاظ برخورداری از آخرین دستاوردهای فناوری حوزه دیجیتال مارکتینک، برندینگ،روانشناسی کسب و کار و مخاطب شناسی و مشتری سازی ، بسترهای مناسبی برای آموزش کسب و کار دیجیتالی مشخص کرده و دوره های ویژه کارآفرینی را بر اساس همین رویکرد و با بهره گیری از مجربترین استادان این حوزه و البته بصورت رایگان برای اعضا برگزار کرده است . دوره هایی که تمامی هزینه های آن از سوی خانه سرباز صلح پرداخت شده است.
  اما این پایان فعالیت در این عرصه نبود . در ادامه فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینک ، افق های جدیدی در اذهان مدیران خانه سرباز صلح جان گرفت . رویکردی متاثر از پاسخگویی به گروهی از مخاطبان که سرمایه‌های اندکی داشته ،فضایی را لازم داشتند تا با بکاری گیری این سرمایه ها ودر حالی که مدیریت کارشان را در دست داشتند ، به مرحله درآمدزایی برسند . از طرفی این فرآیند باید به گونه ای می بود که با توحه به گروه سنی این افراد ، حضور فیزیکی و وقت گذاری آنها نیز ، در حداقل ممکن باشد . با همین رویکرد وپس از بررسی های به عمل آمده ، کارشناسان اعلام کردند که بهترین فضایی که بتواند دارای این مشخصات باشد ، فضای سرمایه گذاری در "بورس " است . گام بعد ، تعامل با یک کارگزار بورس بود . با این رویکرد و در راستای تحقق این هدف ، مذاکراتی با چند کارگزاری انجام و نهایتا کارکزاری آرمان تدبیر به عنوان همکار این مجموعه انتخاب گردید
  این همکاری اما دستاوردهای دیگری را هم برای ما به دنبال داشت که از آن جمله می توان به برگزاری دوره های ماهانه آموزش تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال اشاره کرد.
  و نهایت آنکه ، در ادامه حرکت در این مسیر ، بزودی دفتر سرمایه گذاری بورس ویژه خانه سرباز صلح نیز افتتاح خواهد شد که اخبار تکمیلی به اطلاع اعضای این مجموعه ، خواهد رسید.

  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT