سامانه پیامک     سامانه ایمیل      ورود به صلح کارت

  آموزشی

  آموزشی

  آموزش برای صلح
  گسترش صلح یکی از مهمترین رسالت‌های خانه سرباز صلح و آموزش اصلی‌ترین بستر این گسترش است. بنابراین هدف گذاری برای آموزش از الویت‌های اساسی این سازمان محسوب می شود.
  با توجه به ذات آموزش و فرآیند طولانی تاثیر از این طریق، کودکان سنین پایین اصلی ترین جامعه هدف این سازمان بوده و به دنبال آن نوجوانان، جوانان و گروه‌های سنی بالاتر فارغ از جنیست و البته با سطح بندی مورد نیاز چه به لحاظ دانش عمومی و چه به لحاظ دانش تخصصی جوامع هدف بعدی در آموزش را تشکیل میدهند.
  برای تحقق منظورهای بالا مبحث استعدادیابی کودکان از سه سال و نه ماه به بالا و آموزش برای صلح ویژه‌ی این گروه سنی ابتدا با موسسه کوشا وارد همکاری شدیم و متعاقبا در نظر داریم با اتکا به ظرفیت‌های داخلی، بطور مستقل و بهره گیری از اعضای خانه سرباز صلح متخصص و دست‌اندر کار این حوزه فعالیت‌های جدیدی را آغاز نموده‌ایم که به محض حصول نتیجه از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد. 
  در بخشی دیگر جوانان دارای مهارت و دانش و انگیزه‌ی جویای کار اما ناآشنا با فضاها و فرآیندهای نوین کسب و کار دیجیتال هدف انتقال آموزش قرار گرفت و به دنبال آن رویداد کارآفرینی با شعار " قرنتو بساز " طرح ریزی و اجرا گردید.
   
  آموزش سرمایه گذاری در بورس برای اعضای خانه سرباز صلح از دیگر فعالیت ها در این حوزه است.
   
   

  درباره ما

  خانه سرباز صلح ایران، یک سازمان مردم نهاد است که با محوریت سربازان دوران دفاع مقدس تشکیل و هویت بخشیدن به نقش سربازان مدافع ایران اسلامی، تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی و ادیان الهی در سطح کشور و مقابله با ایران هراسی، فراهم نمودن کمک به مجروحان جنگی و بازماندگان محترمشان، آموزش همگانی برای صلح، تلاش جهت بهبود شرایط اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سلامت و بیمه، پیگیری مطالبات معطل مانده این عزیزان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی را از رسالتهای خود میداند.

   

       

  ارتباط با خانه سرباز صلح ایران

  مدیرعامل : قاسم رحیمی
  ایمیل : ceo@sarbazsolh.ir

  دبیرخانه 88430557 (9821)+
  ایمیل : info@sarbazsolh.ir

  نشانی : تهران، تقاطع مطهری و شریعتی، خ شهدای ناجا، نبش فرهنگ شمالی، پلاک۲۲، طبقه اول
  نقشه   

  © سال 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد sarbazsolh محفوظ می باشد . | توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT