جمعه 8 بهمن 1400 | Friday, 28 January 2022
0
چهارشنبه 10 آذر 1400-11:12
۲۱:۲۸

نخستین همایش بین المللی زیتون برای صلح برگزار شد.

این همایش در قالب پویش بین المللی به مناسبت پنجم آذر روز جهانی درخت زیتون و به ابتکار خانه سرباز صلح ایران در محل سالن همایش های بین المللی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
نخستین همایش بین المللی زیتون برای صلح برگزار شد.

خانه سرباز صلح ایران یک سازمان مردم نهاد است که تلاش دارد با بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی داخلی و بین المللی ضمن تکریم مدافعان امنیت ساز کشور و منادیان صلح گستر، با تقویت اتحاد و انسجام اقوام ایرانی، آموزش همگانی صلح و ترویج صلح و دوستی با رویکرد امنیت، سعادت، معیشت، فرهنگ صلح و دوستی را با نوآوری اجتماعی به منظور تامین نیازهای تحول یافته جامعه در سطح ملی و بین المللی گسترش دهد.

تقدیر از خانم دکتر نوین فروزان فعال بین المللی صلح، ناخدا هوشنگ صمدی فرمانده تکاوران دریایی مدافع خرمشهر و تعدادی دیگر از کهنه سربازان دفاع مقدس از جمله برنامه های این همایش بود.

مهندس قاسم رحیمی مدیر عامل خانه سرباز صلح ایران ضمن گزارش فعالیت های داخلی و بین المللی این سازمان مردم نهاد از جمله تشکیل شبکه جهانی کهنه سربازان، راه اندازی طرح کارآفرینی کارسان، راه اندازی باشگاه خدمات تخفیفان، راه اندازی آکادمی صلح، تلاش جهت توسعه و تقویت زیست بوم ایرانیان را از اهداف خانه سرباز صلح ایران برشمرد.

ایشان ضمن تشریح طرح زیتون برای صلح، افزودند هر یک از علاقمندان و دوستداران محیط زیست در سرتاسر این کره خاکی می تواند با خرید رمزدارایی OFP و یک (یا چند) نهال زیتون از سامانه طراحی شده دریافت نماید. درانتهای مراسم نیز از تاج زیتون صلح که به پاس فعالیت های صلح گسترانه خانم نوین افروز اعطاء شده بود رونمایی شد.


نمایش ساده


به اشتراک بگذارید: