جمعه 8 بهمن 1400 | Friday, 28 January 2022
0
دوشنبه 3 خرداد 1400-11:47
۲۱:۲۸

آغاز ثبت نام جهت شرکت در جشنواره صلح سیمرغ

سایت جشنواره صلح سیمرغ راه اندازی گردید و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت مذکور نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود اقدام نمایند.
آغاز ثبت نام جهت شرکت در جشنواره صلح سیمرغ

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، سایت جشنواره صلح سیمرغ راه اندازی گردید. علاقه مندان بویژه کهنه سربازان و صلح گستران در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت مذکور به آدرس https://festival.sarbazsolh.ir و با ورود به منوی فرم ثبت نام و شرکت در جشنواره نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود اقدام نمایند.

هدف از برگزاری این جشنواره استفاده از تجارب، تخصص‌، ایده‌ها و پیشنهاد‌های کاربردی جامعه فرهنگ و هنر کشور در راستای حرکت به سمت جامعه صلح آمیز، با عنایت بر لزوم گسترش و ترویج فرهنگ صلح و دوستی با بهره مندی از ابزار دانش و هنر و به منظور شناسایی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری و اجتماعی مخاطبان می باشد.

ماهیت آثار شامل عکس و فیلم، موسیقی و شعر، کتاب، مقاله علمی، متون ادبی، پویانمایی، موشن گرافی و اینفوگرافی و در بیست محور موضوعی می باشد. مهلت ارسال این آثار پایان مرداد ماه است و پس از داوری و ارزیابی آثار در شهریور ماه نتایج آن در روز 31 شهریورماه همزمان با روز جهانی صلح مشخص و نفرات برگزیده معرفی می گردند.


به اشتراک بگذارید: