جمعه 8 بهمن 1400 | Friday, 28 January 2022
0
شنبه 1 خرداد 1400-17:47
۲۱:۲۸

300 میلیون ریال تسهیلات 4 درصد سفر برای اعضای خانه سرباز صلح ایران

پیرو تفاهم نامه خانه سرباز صلح ایران و ستاد اجرایی تسهیلات سفر در راستای ترویج گردشگری هوشمندانه در همزیستی با کرونا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی، اعضای خانه سرباز صلح ایران می توانند از تسهیلات سفرهای خانوادگی به مبلغ 300 میلیون ریال ویژه دوران پساکرونا را با 4درصد کارمزد و بدون سود با پرداخت 24 ماهه و 6 ماه مهلت استفاده و یک ماه تنفس در پرداخت اقساط بهره مند گردند.
300 میلیون ریال تسهیلات 4 درصد سفر برای اعضای خانه سرباز صلح ایران

پیرو تفاهم نامه خانه سرباز صلح ایران و ستاد اجرایی تسهیلات سفر در راستای ترویج گردشگری هوشمندانه در همزیستی با کرونا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و رونق بخشی به بیش از 13 هزار کسب و کار مرتبط با صنعت گردشگری، اعضای خانه سرباز صلح ایران می توانند از تسهیلات سفرهای خانوادگی به مبلغ 300 میلیون ریال ویژه دوران پساکرونا را با 4درصد کارمزد و بدون سود با پرداخت 24 ماهه و 6 ماه مهلت استفاده و یک ماه تنفس در پرداخت اقساط بهره مند گردند.

این تسهیلات در قالب طرح اعتباری 300 میلیون ریالی به ازای هر کد ملی ارائه شده، صادر و جهت استفاده در امور گردشگری، خرید صنایع دستی، سوغات، رستوران ها، کلینیک های درمانی و زیبایی، چشم و دندان، سینماها و تئاترها، پارک ها و مراکز تفریحی، فروشگاههای فرهنگی و هنری و سایر تاسیسات وابسته تنظیم و آماده ارائه می باشد.

اعضای خانه سرباز صلح ایران می توانند ضمن انجام پیش ثبت نام در سامانه این سازمان و معرفی به شعب منتخب بانک ملت در سراسر کشور و معرفی تنها یک ضامن از مزایای این طرح استفاده نمایند.

در این طرح مبلغ مورد نظر در سفرکارت متقاضیان شارژ گردیده و آنها می توانند طی مدت 6 ماه از موجودی کارت خود برای خرید تورهای مسافرتی و خدمات اقامتی هتل ها و مراکز خدماتی و رفاهی، فروشگاهها، مراکز درمانی و ... مندرج در سامانه ستاد اجرایی تسهیلات سفر به آدرس https://tashilgardeshgari.ir استفاده نمایند. متقاضیان پس از یک ماه تنفس تنها ملزم به پرداخت اقساط برای میزان مبلغی هستند که از حساب سفرکارت آنها کسر گردیده است.

در سفرها و خریدهای بعدی میزان اقساط ماهانه به اقساط سفرها و هزینه های قبلی اضافه می گردد.

پذیرش این کارت ها بدون نام بوده و امکان استفاده سایر اعضای خانواده از آن نیز وجود دارد.

بدیهی است یکی از الزامات مشارکت تاسیسات گردشگری در این طرح رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت می باشد.

اجرای این طرح در طول سال 1400 فعال بوده و به اعضای معرفی شده از سوی خانه سرباز صلح ایران تعلق خواهد گرفت.

<div >


به اشتراک بگذارید: